Przygotowani do STARTU??

W najbliższą środe 15.08 Spartak Charsznica rozegra swój pierwszy mecz w rundzie jesiennej A-Klasy. Tak A-Klasy bo decyzją delegatów nasza liga będzie teraz liczyła 16 drużyn a co za tym idzie będziemy mieli więcej meczów do rozegrania. Czy to dobrze? Dla nas tak bo dzięki tej decyzji możemy drugi sezon pocieszyć się z gry w miejscowej Serie-A. Jednak jak wiadomo każdy kij ma dwa końce i w tym przypadku trzeba naprawdę spiąć pośladki żeby nadchodzący sezon nie wyglądał tak jak poprzednia runda.

Nasi zawodnicy w zasadzie nie mieli przerwy w rozgrywkach bo płynnie przeszli do przygotowywania się do rundy jesiennej. W kadrze nastąpiły małe przetasowania bo z drużyną nie rozpoczęło przygotowań 4-5 zawodników. W ich miejsce wskoczyło 2 zawodników z drużyn młodzieżowych oraz powracający z wypożyczenia do Przeboju Konrad Kula. Frekfencja na treningach nie należała do najgorszych jednak jak u nas wiadomo im bliżej sezonu tym gorzej.

Jeśli chodzi o sparingi to Spartak rozegrał ich 4 włączając w to mecz Pucharu Polski z Piliczanką Pilica. Bilans dumy nie buduje jednak każdy z nich był dla zawodników wartościowym sprawdzianem.

Miejmy nadzieję, że nadchodząca runda będzie lepsza w naszym wykonaniu niż poprzednia, że każdy z naszych zawodników zrozumie pojęcie DRUŻYNA (!!!!), pod którym kryje się wiele zagadnień i dzięki temu osiągniemy dobre wyniki, takie na które naprawde nas stać.