Come Back!

Tak tak wracamy po bardzo bardzo długim czasie! Wracamy nie bez przyczyny gdyż start sezonu 2019/2020 już tuż tuż.
Spartak Charsznica w przygotowaniach do sezonu rozegrał jak do tej pory 2 sparingi. Pierwszy 2 tygodnie temu z Legionem Bydlin w Bydlinie, który nasi zawodnicy wygrali 3:1 po bramkach: F.Kruszca, Sz.Szewczyka i D.Młyńskiego. W poprzednią niedziele sparing partnerem Spartaka była Wielmożanka i tutaj po 2 bramkach Ł.Cholewy mecz skończył się remisem. Tak naprawdę nie ma zbytniego sensu rozpisywanie sie na temat gry, okazji itp gdyż były to spotkania, które po pierwsze były tylko częścią przygotowań do sezonu a po drugie osobowo znacząco się różniły.
Jednak w najbliższą niedziele tj: 4.08.2019 o 11:00 wracamy do poważnego grania. Naszym przeciwnikiem będą Trzy Buki Wierzchowisko czyli zespół grający w B-Klasie Olkuskiej. Spotkanie powinno być już potraktowane diametralnie inaczej przez naszych zawodników niż dotychczasowe mecze kontrolne gdyż w kolejnej rundzie przeciwnikiem (w razie wygranej) Miechowska Pogoń czyli przedstawiciel Klasy Okręgowej.

Jeśli chodzi o ruchy kadrowe to na tą chwile nikt nie odszedł ani nie przyszedł do Spartaka Charsznica jednak do pierwszej kolejki sezonu może i powinno się to zmienić.

Zapraszamy serdecznie na Niedzielne spotkanie do Wierzchowiska dopingować naszych grajków!